Oživte postelový stereotyp. Pomůžou osvědčené triky i poppers


Partnerský vztah může po určité době začít malinko „skřípat“. Na vině může být hned několik věcí, nemusí se jednat jenom o nevěru, ale na scéně se mohou objevit i další faktory. Jedním z nejznámějších a největších zabijáků je stereotyp, který se po čase ve vztahu objeví. Když pár po čase zastihne i v manželské posteli, jedná se o problém, který však má jednoduché řešení.
 vášnivá žena.jpg
Pokud i vy se potýkáte s takovým problémem, věřte, že rozhodně nejste sami. Přitom neuspokojivý sexuální život ovlivňuje celkovou pohodu i spokojenost ve vztahu. Jak tedy docílit spokojenosti nejenom v ložnici, ale celkově utužit vztah?
 
1)      Televize do ložnice nepatří
Problémy v ložnici mohou způsobit i moderní technologické vymoženosti. Nevěříte? Kolikrát jste při milování ve své blízkosti měli mobilní telefon (v horším případě ho i používali). Milování by mělo být téměř magickou chvilkou, kterou by nemělo absolutně nic narušovat. Mobily, tablety a další dotykové zařízení se staly doslova návykovou záležitostí a spousta jejich majitelů už s nimi v podstatě spí. Brouzdání na internetu nebo odpovídání na esemesky rozhodně není ta nejlepší předehra, kterou můžete partnerovi dopřát.
 
2)      Soustřeďte se na své potěšení
Spokojenost po sexuální stránce je sice doménou obou partnerů, je ovšem důležité najít nejdříve pohodu v sobě samém. Jedině tak můžete už danou pohodu jedině vylepšit. Je důležité cítit se sexy a přitažlivě, což platí hlavně u ženského pokolení. Zajděte si do obchodu se spodním prádlem a vyberte si takové, ve kterém se budete cítit žensky a přitažlivě. Sebedůvěra je pro zdravý sexuální život důležitá.
 zamilovaná dvojice.jpg
3)      Příval vzrušení v lahvičce
Okořenit sexuální život můžete i jinak. Poppers rush je unikátní afrodiziakum, které ve vašem těle vytvoří explozi vášně. Pokud tedy toužíte po smyslnějším sexu a intenzivní rozkoši, tuhle lahvičku u vás v ložnici rozhodně uvítáte.